תנאי שרות – תקנון
ברוכים הבאים לאתר veredka-law.co.il

1 מבוא

1.1. אתר האינטרנט פועל במסגרת משרד veredka-law.co.il (להלן: “הנהלת האתר”), (“האתר”), (“אתר”).
האתר מפרסם תכנים משפטיים/מאמרים בתחומים משפטיים שונים ומגוונים.
באתר ניתן למצוא, בין היתר, מאמרים כלליים, מאמרים מבוססי פסיקה, ראיונות ועוד.
1.2. המאמרים, הן אלו הנכתבים על ידי מערכת האתר/הנהלת האתר, והן אלו הנכתבים על ידי עורכי דין חיצוניים  ו/או פסיכולוגים/יועצים נכתבים תחת הגבלות חיסיון נדרשים.
1.3. הסכם זה מסדיר את מערכת היחסים שבין הגולש, מפרסם המאמרים לרבות בעלי האתר או חליפיהם (להלן: “בעלי האתר”), לבין הגולש או המשתמש בשירותי האתר, (להלן: “הגולש”), ביחס לגלישה או לשימוש  בשירותי האתר.

1.4. גלישה או שימוש בשירותי האתר מהווה הסכמה לאמור בהסכם זה. אם אינכם מסכימים לאמור בהסכם זה הנכם מתבקשים לחדול מיידית מגלישה או שימוש בשירותי האתר.
1.5. המבוא להסכם זה ונספחיו הנם חלק בלתי נפרד מהסכם זה. הסכם זה ממצה את מערכת היחסים שבין הגולש לבין בעלי האתר בכל הקשור לגלישה או שימוש בשירותי האתר.
1.6. האמור בלשון זכר גם לשון נקבה במשמע ולהפך, האמור בלשון יחיד גם לשון רבים במשמע ולהפך.

2. תנאי שימוש

2.1. לגולש רשות לגלוש ולהשתמש בשירותי האתר בכפוף לאמור בהסכם זה.
2.2. הגולש מצהיר כי הוא מעל גיל 18 ובעל כשרות משפטית להתקשר עם בעלי האתר בהסכם זה.

2.3. הגולש מתחייב להימנע מביצוע הפעולות הבאות ביחס לשירותי האתר:

2.3. גלישה, סריקה או שימוש בשירותי האתר ו/או בתכניו בכל דרך ובאמצעות תוכנות מחשב המיועדות לאסוף  מידע או לבצע פעולות בדרך של חיקוי גולש רגיל, לרבות Bots או Crawlers.
2.4. מניפולציה של כתובת הURL- של דפים פנימיים בכדי להגיע לדפים פנימיים אליהם אין לגולש גישה ישירה    (Hacking  URL).

2.5. ביצוע פעולות אשר יש בהן משום עבירה על חוקי מדינת ישראל או בכלל.
2.6. ביצוע פעולה בעיצוב האתר, קוד המקור, אלמנטים המופיעים באתר או תכני האתר, אשר הזכות לבצעה נתונה בלעדית, על פי חוק זכות יוצרים התשס”ח 2007- לבעל זכות היוצרים, שלא בהתאם לאמור בהסכם זה.

3. העדר אחריות למידע

3.1.  המידע המופיע באתר על כל תכניו לרבות מאמרים, דעות, הצעות חוק, פורום אינו בגדר ייעוץ או חוות דעת מקצועית משפטית או אחרת, אין להסתמך או לפעול על בסיס המידע המופיע באתר או להעבירו לצד ג’, מבלי לוודא את נכונותו וחוקיותו.

3.2. אין לראות בתכני האתר באשר הם, בגדר ייעוץ אישי פרטני והנהלת האתר לא תישא בכל נזק שיגרם בשל  הסתמכות על תכני האתר.

3.3. מובהר בזאת כי המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מלא ואינו מקיף ויכול שיפלו בו בתום לב טעויות או שגיאות או אי דיוקים. המשתמש באתר מחויב לבדוק את המידע עם עו”ד/מגשר/איש מקצוע והשימוש בו הוא על אחריותו הבלעדית של הגולש.
3.4. יודגש כי אין להשתמש או לראות בכל תוכן שהוא מתכני האתר, ובכלל זה מאמרים כלליים, מאמרים מבוססי פסיקה, דעות, הצעות חוק, מידע זה או אחר שהוצג בתכני האתר, כעל המלצה לעשייה/לפעולה/להחלטה או אי עשייה/לפעולה/להחלטה או אי פעולה/החלטה מכל סוג שהוא מצד הנהלת האתר.

3.5. בנוסף אין האתר אחראי גם על כל פרשנות של המשתמש לנאמר ומפורסם באתר.

3.6. ט.ל.ח

4. הנגשה

4.1. הצהרת נגישות – באתר תמצאו תפריט נגישות עליו תוכלו ללחוץ למגוון אפשרויות נגישות לקריאת התכנים לנוחותכם. יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו במלואם, זאת על אף המאמץ שנעשה להנגשתם. מתוך מטרה להנגיש את האתר לכלל האוכלוסיה ולאפשר קבלת מידע משפטי לתועלת הציבור. ככל שתחפצו לפנות בענייני נגישות ולקבל תוכן באמצעות המייל או באופן אחר, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר שבאתרינו.

5. גלישה נעימה ומועילה!